Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?

5 posters
YazarMesaj
Seza
Müdür
Müdür
Seza

hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Empty
MesajKonu: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 10:53 am

girmediyseniz tavsiye ederim harika bişi...arkadaşlık ortamı falan harika oluyor,tam kosu start verilicende içinizdeki duyguyu ben size anlatamam...hele bide dereceye girdinizmi işte o an hayatın değerini anlıyorsunuzz... What a Face cheers
http://1992muham.spaces.live.com/default.aspx?mkt=tr-TR&partner=
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 7:00 pm

ben hiç kros yarışmlarına girmedim ama bizim mahallede böle küçücük yol var böle daşlı daşlıı orda çok motor sürdüm lol!
Seza
Müdür
Müdür
Seza

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 7:18 pm

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

harikaa yaa.....
::merve::
Müdür
Müdür

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 8:52 pm

evet ben o duyguyu yaşadım.. çok güzel bişey oluo.. bence arkadaşlık ortamı falan olmuo çünkü orada herkes birbirine düşman gibi herkes hırslı birbrini yenmek için uğraşıo bide işte nasıl söylesem erkeklerde rastlamadım ama kızlarda bu çok oluo. mesela biz voleybol maçlarına giderdik hep geriye kavga ederek dönerdik.. aslında çok yanlış bişey ama oluo mutlaka...
Seza
Müdür
Müdür
Seza

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 9:09 pm

ewet çoq yanlış bişi...biz futbol maçlarımızda muğlaya falan giderdik ama hiç senin dediğin gibi bişi olmazdı, yensekte yenilsekte biz bir takımdık ve arkadaştık,öle şeler yanlışşş Laughing cherry
Müdür
Müdür

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 9:11 pm

ya zaten kavgalar kendi takımımızda olmuodu karşı takımla oluodu yanlış anlattım galiba Very Happy
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 10:20 pm

bizde orta okulda maçlara giderdikk ama kavga falan yapmazdıkk.. niee dersenizzzzz: en son maçta 11-1 yenildiydikkk utancımızdann hemennn kaçtık ordan lol! zaten ondan sorada takım dağıldıı lol! lol!
CeNGiZHaN711
Müdür
Müdür
CeNGiZHaN711

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimeÇarş. Kas. 28, 2007 9:23 pm

bn bir kere katıldım millet koştu bn kesildim ambulansla döndük geri yapcak bişi yoqtu Very Happy
http://fb-cengizhan-91.spaces.live.com
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 11:15 pm

abi bn bu kros olayını daha anca anlıyorum:D seb kros motor yarışı sandıydım halbuki koşuymuşVery Happy olsun.. lol!
Seza
Müdür
Müdür
Seza

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePaz Ara. 02, 2007 9:15 pm

olum o motocross Razz Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol! lol!
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 12:37 am

TMMM İŞTE AMA NERDEN BİLİİM BENİM AKLIMA DİREKMEN O GELDİİİİ NEYSE ÖRENMENİN YAŞI VE ZAMANI YOKTUR Razz Razz lol!
CeNGiZHaN711
Müdür
Müdür
CeNGiZHaN711

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2007 5:38 pm

hehehhehe olum habib motorcros ypıyor işte motor kros
http://fb-cengizhan-91.spaces.live.com
pelin

pelin

MesajKonu: Geri: hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?   hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 12:08 pm

arkadaşlar busenek ikrostakımında bende vardım muğlada 3 km koştuk (6 kız) ve okul olarak il 2. si olduk hayatımda ilk kez böyle bir şeye girdim heyacanlıydı .

hayatınızda hiç kros yarışlarına girdinizmi?
1 sayfadaki 1 sayfası