Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

özür msjları..

YazarMesaj
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

özür msjları.. Empty
MesajKonu: özür msjları..   özür msjları.. Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 11:17 pm

özür dilerim seni kırdığın için özür dilerim sana yaptıklarım için ve yine özür dilerim seni sevdiğim için
-----------------------
HiÇ KiMSE BİR DOST KAYBEDECEK KADAR ZENGİN DEĞİLDİR.HELE BEN HİÇ DEĞİLİM BENİ AFFET BİRİCİK DOSTUM BİLİRSİN SENİ KIRMAK EN SON İSTEYECEĞİMDİR:(
----------------------
Bilirmisin geceler nekadar uzun gelir,bekleyenlere Hele o bekleyen vazgeçilmezlerdense....
---------------------
uykudan uyana zaman insani uyandigina pisman eden geri donmek isteyipde donemiyeceyi zaman bicarelikden bikan hayatda 1 kere gorule bilen mohtesem 1 ruyasin sen
--------------------
SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN... BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?
-------------------

özür msjları..
1 sayfadaki 1 sayfası