Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Forum Reklamı

2 posters
YazarMesaj
Calimero

Forum Reklamı Empty
MesajKonu: Forum Reklamı   Forum Reklamı Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 2:14 pm

Sanırım bu Forumun reklamı pek iyi yapılamamıs ki hala 50 üyenin altındayız.Buna bir cözüm üretmek gerekiyor gibi.Muhtemelen cok kişi bu forumdan haberdar bile değil.Üye sayısı artmadıkca kişisel geyikler yapmaktan öteye gidilemez.
855merve

Forum Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Forum Reklamı   Forum Reklamı Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 3:08 pm

yha ark ben baktımda hep genellıkle eğlenceyle ilgili seyler var bi kaç tanede böyle dersle ilgili birbirimize odevlerde yardımcı olacagımız seylerde bi bölüm açsak hem oyle daha cok bulunur arama butonundan mesela ben diğer forum sitelerını oyle keşfettım..bu da benden bi fikir işte ...bide hepimiz soleyelım sınıfımızdakılere falan reklam yapalım işte listeye baktım daha 49 kişi var: drunken drunken
Calimero

Forum Reklamı Empty
MesajKonu: Forum reklamı   Forum Reklamı Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 8:55 am

haklısın,sürekli eglence konuları acılmıs.Yardımcı olacak baslıklar da acılmalı tabi.Gerci benim ödev yapma yada sınıfımdakilere söyleme sansım yok ama hala Ortaca lisesinde okuyanlar icin uygun olabilir.Bu forumun Ortaca lisesinde bulunan ve bulunmus kisileri bir araya getirecek bir amacı olmalı.

Forum Reklamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-