Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ayrılık sözleri:(

YazarMesaj
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

ayrılık sözleri:( Empty
MesajKonu: ayrılık sözleri:(   ayrılık sözleri:( Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 11:12 pm

ikimiz bir olupta kaldıramadık birsewdayı,ağır geldi bize...zor geldi özlemek,beklemek... göçmen kuşlar bile cesaret ettidemekanı,zamanı değiştirmeye biz edemedik..
---------------------
seni unutmak için her gün seni düşünüyorum .Neden mi senin bana yaptığın onca kötülükleri aklıma getirip sende soğumaya çalışıyorum SeVdİğİm
--------------------
gideceksen şayet yolu biliyorsun git.git yalancı aşkların ol.ben gibi bir sevgili daha bulursan öpte başının üstüne koy.
--------------------
ayrılık bile aglardı ayrılıgı yaşasaydı utanırdı ettiğinden felak aşkı tanısaydı
-------------------
Bence aşk bir yarışmadaki ödül ama ayrılık o yarışmadaki işkenceler den biri.
-------------------
akça karanliği sevmem ya gündüz ya gece olmalı...kurşun ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı...yar ya ölümüne sevmeli ya sonsuza kadar çekip gitmeli...!!!
-------------------
BİR GÜN SENİ KAYBETMEK ZORUNDA KALIRSAM, BUNU SEVGİMİN YETERSİZLİĞİNE DEĞİL, ÇARESİZLİĞMİN BÜYÜKLÜĞÜNE VER... BİTANEM
-----------------------------------------------------
hepsi güsel değil ama çoğu güsel idare edin artık..

ayrılık sözleri:(
1 sayfadaki 1 sayfası