Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

aşk mesajları:)

YazarMesaj
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

aşk mesajları:) Empty
MesajKonu: aşk mesajları:)   aşk mesajları:) Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 11:06 pm

TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN? DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN? ATEŞLER KADAR YANDIM ALEVİM OLUR MUSUN? İlK aŞkIm DğİlSiN aFfEt SoN aŞkIm OlUr MuSuN???
-------------------------------------
Duymak nedir bilir misin? duymak ama anlatamamak. tam dilinin ucuna gelmişken söyleyememek. \"SEVİYORUM\" diyememek. yani ölümü yaşamak nedir bilir misin ?
------------------------------------
Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi Dünya güneşe hasret kalırdı
------------------------------------
bedenimde bir can var avuç içi kadar o canda bir kalp var dünya kadar o kalpte bir sevgi var sonsuza kadar o sevgide bir sen varsın ölümüne kadar...
-----------------------------------
RÜZGAR SESINI VE KOKUNU GETIRDI BANA OGUN BU GUNDUR KAPATMIYORUM PENCEREMI ÜŞÜYORUM AMA ÜŞÜMEK BİLE GÜZEL RÜZGAR SEN OLUNCA
-----------------------------------
Bazen uzaklarda kalan sevginin bazende gece uykuların adı hasret sen ise yıldızların getirdiği özlem değil ölümün bile silemeyeceği bir tutkusun içimde!!!
----------------------------------
Deli bir rüzgar olsam estigim yer kadar severdim seni deli bir yagmur olsam yagdıgım yer kadar severdim seni ama ben sadece bir deliyim aldıgım nefes kadar seviyorum seni
---------------------------------
özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. o ben ce içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış..

aşk mesajları:)
1 sayfadaki 1 sayfası