Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................

+9
pelin
[..únlúcky..]
!!!...$@d0...!!!
Seza
::merve::
CeNGiZHaN711
v_ceylan
pentegram
satan__metalysm
13 posters
YazarMesaj
satan__metalysm
Çömez
Çömez
satan__metalysm

kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Empty
MesajKonu: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 8:57 pm

ben erdii truzmde okuyorum merwenın kandırmasıyla geldımm nese 17 yasındayım bılen bılır benı ısteyenler ayrıntıları adresımden ogrenırr ii eğlenceler Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 9:50 pm

hmm bende habib düz lisede okuyomm.. ayrıntılı bilgi içim PM atabilirsiniz Cool
v_ceylan

v_ceylan

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 10:40 pm

ben veli ortaca lisesinde daha çömezim saolsun adminimiz müthiş site kurmuş yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara tşk Smile
http://veliceylanveli.live.spaces.com
CeNGiZHaN711
Müdür
Müdür
CeNGiZHaN711

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 3:39 pm

Ben Cengizhan Dağdelen Ortaca Lisesinde Okuyorum 10 tm b de

BU ARADA ANLATILMAM YAŞANIRIM Shocked
http://fb-cengizhan-91.spaces.live.com
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:30 pm

cengizhan bu ne olm çömez yazıyoo resmimizin altında lol!
Müdür
Müdür

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 7:48 pm

ben de MERVE ortaca lisesinde okuyorum lise 1 şimdiden iyi paylaşımlar..
Seza
Müdür
Müdür
Seza

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 12:44 pm

bende Seza ORTACA LİSESi 1 benide bilen bilir bee...tongue ewt veli çömez olduk laa...Laughing
http://1992muham.spaces.live.com/default.aspx?mkt=tr-TR&partner=
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 7:28 pm

olm veli kim Question ben habib lol! karıştırdın galba Smile
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 7:31 pm

hee pardon yha ben yanllış anlamışım Very Happy yukardaki arkadaşın isminin veli oldunu bilmiyodumda o yüzdenn.. Very Happy
!!!...$@d0...!!!
Öğretmen
Öğretmen
!!!...$@d0...!!!

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 7:21 pm

[size=18][/size]bnde sado ark. gercek adım sadettin ama arkadaslar sado derken ole kaldı bn bu sne geldım ort.lisesine gcen sne mulada and. okuodum bu arada cengızhan beye sonsuz saygılarımı ılatırım:D
CeNGiZHaN711
Müdür
Müdür
CeNGiZHaN711

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 7:23 pm

bu sevgi ve saygı sözleri sana artı puan gelecek siteye az çalış müdür etcem seni:D
http://fb-cengizhan-91.spaces.live.com
Müdür
Müdür

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 7:27 pm

ya arkadaşlar lütfen forumumuza üye olan arkadaşlar kendilerini tanıtsınlar.. olmuo böyle..
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:18 am

ewt bencedeee zaten de forumda zaten 10-15 kişi var lol! bence ilk iş foruma insan bulmak lazım afro satanis erdii abi sende sizin okula şöyle bi yaylaya çalışırsan seviniriz valla Smile
[..únlúcky..]

[..únlúcky..]

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 6:34 pm

Bende Bircan... lise biri okuyorum...Bu sene almanyadan türkiyeye geri döndük ailece

pelin

pelin

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 11:11 am

HEEYY BEN PELİN ORTACA LİSESİ 11 TM-A SINIFINDA GEÇİNİP GİDİYOZ İŞTE.. BASKET OYNAMAYI,YÜZMEYİ,KORKU FİLM İİZLEMEYİ FLN SEVERİM..VOLEYBOL OYNAMAYI DA SEVERİM AMA PEK BECEREMEM ..ARKADAŞLARIM SEVERLER BENİ...İŞTE ÖYLE BİŞEY ...
satan__metalysm
Çömez
Çömez
satan__metalysm

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimePaz Ara. 09, 2007 4:08 pm

pentagram dosstum sorn degıl ben buraya yollarım bı grup ınsancık yardırsınlar bu arada pelın korku fılımı dedın de bende bayılıyomm bı ara testere serısını seyrettık 4 fılımı ardı ardına 3 gunn elımde sopayla falan gezdım bırı gelcekde benı kescek dıe
Very Happy:D:D:D:D:D:D Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
tamer

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 10:47 pm

pelin demiş ki:
HEEYY BEN PELİN ORTACA LİSESİ 11 TM-A SINIFINDA GEÇİNİP GİDİYOZ İŞTE.. BASKET OYNAMAYI,YÜZMEYİ,KORKU FİLM İİZLEMEYİ FLN SEVERİM..VOLEYBOL OYNAMAYI DA SEVERİM AMA PEK BECEREMEM ..ARKADAŞLARIM SEVERLER BENİ...İŞTE ÖYLE BİŞEY ...
merhaba pelin bende tamer !! muğla merkez den msn adresim blue_es17@hotmail.com sana ortaca lisesinden bi kaç kişi hakkında bişiler sormak istiyrm ... ben uzakta olduğum için cvp ınıda blmyon Very Happy şmdiden tşkkkr ! Very Happy
L€YLA

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 3:28 pm

SELM MILLET BEN FISSUN Smile
855merve

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 2:10 pm

[/b]slm ark ben merve bugün kaydoldum ortaaca lisesinde okuyorum herkese basarılar Very Happy
**+@^$u**

**+@^$u**

MesajKonu: Geri: kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................   kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm................... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:37 pm

herkese slmmm bn okulun çömeziyimm Razz 9-e ye düştümm Very Happy bni tnıyanınızz war mı??? Question

kendınızı buraya tanıtırsanız sevınırımmm...................
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-