Ortaca Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ortaca Lisesi

ÖĞRETMENLERİYLE ÖĞRENCİLERİYLE VE BAŞARILARIYLA TARİHİN TOZLU YAPRAKLARINA İSMİNİ YAZDIRMAYI BAŞARMIŞ BİR OKULUN RESMİ FORUM SİTESİNE HOŞGELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Koç Burcu ve Özellikleri

5 posters
YazarMesaj
::merve::
Müdür
Müdür

Koç Burcu ve Özellikleri Empty
MesajKonu: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 8:18 pm

(21 Mart - 19 Nisan)
Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden:
Mars
Ateş
Öncü
1, 9
Salı
Yakut
Kırmızı
İmparator
Koyun
ıtır, hanımeli, pars zambağı
Elmas
Demir

Olumlu Yanları: Öncülük ve macera ruhu. Girişkenlik. Adam yönlendirme. Hedef belirleme özelliği. Yüksek Enerji. Engelleri aşabilme yetişi. Sınırlamalardan nefret. Liderlik. Dürüstlük. Hazır cevaplık. Canlılık.
Olumsuz Yanları: Egoizm. Kararları yıkmak. Kendini öne sürmek, ileri-ye çıkartmak. Alaycı, isyankar. Sabırsız. Saldırgan. Hiddetli. Ani çıkışlar

Koç Takım Yıldızı (Astronomi)
Koç takım yıldızındaki başlıca yıldızlar, Shedar, Ruckbah ve Dat el Cursa'dır. İlk dekanatta, Cassiopeia, ortada Cetus, sonda ise Perseus yer alır.

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç burcu kadını hareketli, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı,atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve hoşlanmadığı şeyleri mutlaka dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.

Koç kadını iş hayatında oldukça hırslı ve idealisttir. Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını özellikle içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan eğlenceli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdiklerine çok önem verir ve fazlasıyla fedakardır.

Duygusal yapısı oldukça hassas olduğu için olumsuz tenkitler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür ve bu konuda da her konuda olduğu gibi mükemmeliyetçidir.

Sürekli hareketli olmayı seven Koç burcu kadını boş zamanlarında da sosyal aktivitelerde bulunmak, spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır.

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

Koç burcu erkeği incindiği zaman oldukça kırıcı olur ve sözünü sakınmaz. Tenkitçidir, sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine oldukça düşkündür, fakat dışarıdaki hayatını da fazlasıyla sever. Bu onun yerinde duramayan hareketli yapısından kaynaklanmaktadır.Daima kendini evinde huzurlu ve rahat hissetmek ister.
satan__metalysm
Çömez
Çömez
satan__metalysm

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 7:51 pm

harbıden dogru ya sagol paylasım ıcn ii baya yardımcı olduuu
Müdür
Müdür

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 8:23 pm

önemli deil.. her zaman. ya siz inanıomusunuz böyle şeylere?
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 10:27 pm

ben inanıyom galba..
Seza
Müdür
Müdür
Seza

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 12:14 am

ben inanmıyorum...batıl inançlarım yoqtur...
http://1992muham.spaces.live.com/default.aspx?mkt=tr-TR&partner=
Müdür
Müdür

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 7:13 pm

ben inanırım çünkü benm burcumun özeliklerine falan bakınca tam beni anlatıo.. bundan dolayı inanırım Very Happy
satan__metalysm
Çömez
Çömez
satan__metalysm

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 8:24 pm

ya benım ıcımde bıraz ataıstlık olugu ıcın fazla bıseye ınanama seytanmıs cınmıs nese bılmem ne bırseye ınanmam ama ılgımı cektı gzeldı sagol tekrar
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 12:38 am

ama cin diee bi şi var yanii şmdii sana bişi öğretmek değil amacım sadece ölesinee söliim herkesin düşünceleri farklı olabilir ama doru yolu bulmak içinn bence allaha inan.. böle ataistlik faln filan yanii saçmaa şeylerr benceeee yanii biraz araştırmaa yapsann internetten bile bişiler örenebilirsinn ama illa yok böle şeyler diosan senin kararınada saygıı duymak lazım Wink
CeNGiZHaN711
Müdür
Müdür
CeNGiZHaN711

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 11:05 am

BEN İNANMIYORUM A.Q Bİ BAKIONUZ YILDIZ A HAA HAREKET ETMİŞ BOĞA BURCU ŞANSLI YÜRÜ LOTO YA BAKION BİŞİ ÇIKMAMIŞ BÖLE ASTROLOJİ Mİ OLUR BİLİM BİDE BİLİM YANILTMAMALI İNSANI :d
http://fb-cengizhan-91.spaces.live.com
Seza
Müdür
Müdür
Seza

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 4:29 pm

la cengizhan sendemi nisan doğumlusun?boğa diyorlar nisana...Razz bende inanmam laa çoq yanlıs bişi anlamsız...
http://1992muham.spaces.live.com/default.aspx?mkt=tr-TR&partner=
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 9:44 pm

ben zaten ona inanmayın demedim ben sadece erdi abinin dedikerine dedim hani cin falan inanmam dedi ya o yüzde..
satan__metalysm
Çömez
Çömez
satan__metalysm

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 4:34 pm

pentagram adını bılmıyom kusura bakma ama ya bana anlatsana bak ya tmm var bıseyyler hıc bır sey oyqdan varolmadı ama cok sacma ya tmm muslumanlıkk en ıı dın bundan emınım ama mesela ıncılll okudum ben bı ara ole zevkıne ya 4 cesıt ısde bırı bısey dıyo dıger ıncıl onu yalanlıyo tmmda pekı bu allah buna neden ızın verıyo bu ıncılde kutsal kıtap allahın sozuymus ya benım okumadıgım gezmedım zıyaret etmedıgım mekan yoq ben ıstanbuldsa dogdum denızlı ankara agrıda bıle yasadımmm ama kımse bana acıklayamadı ben dın hocasıı bıle got ettımm gecenlerde adam allah allah dıo tmm hocam dedım allah varsa bu para dusmasın dedım bıraktım parayı yere dusdu adam sok oldu ama salla yaben bole daha rahatımm gerek yoq bazı kafa karıstırıcı seylere sagol ama ılgın ıcın
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 5:00 pm

işte bi nevi demek istediğim de bu insanların inancına bağlıı.. insanlar sudan yaraltıldıı.. şeytan ise ateşten bütün varlıklar insan oğlunun önünde diz çöktü ama şeytan çökmedii bu yüzden şeytanda dedikii o aciz bi varlık ben onu kandırım dedi allahta buna izin verdii yanii yoksa allaha inananda inanmayanda cennete gidicek böle bişi var mı YOKKKKKK... yani diosun para yere düştüü düşer tabii niee düşmesin kii Allah yerçekimiini yaratmışş.. ama yine söylüyorum Allah yaratmışşş yerçekimi olmasaydıı o para düşmezdii ama varrrr.. işte sende diosun hiç bişi yoktan varolmadıı işte bu yerçekimide öle bişi hiçbi insan oğl yoken yerçekimi vardıı dimeee ee ozaman sonuçta doğanın dengesii var ama gidipte madem allah bu doğanın dengesini yaratıyoo al bakalım ormanı yakiim bakalım nolcakk işte buda senin inancına bağlı oluyoo eğer yok yok yok desenn olmaz ama biraz inanırsan sende anicaksınnn Wink (ama tabi ilerde mutlaka aklının alamadığı bi olay olucakk mutlaka ama sen gene inanmicaksın bu yüzden bnm anlattıklarımaa hiç inanmassın herşeyi zamana bırak bence) Wink
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 6:19 pm

he bide şunu söliim ataizimde inançsızlık değildir ataizimde bi inanç biçimidir eğer sen buna inanıyosan saygı duyarızz birbirimizim inançlarına karışmaya hakkımız yok o yüzden bende sana karışamam ama ölesine bi söliim dedim kendimi ifade edebildiysem felaket sevinirim lol!
satan__metalysm
Çömez
Çömez
satan__metalysm

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 7:40 pm

tabı cnm Ateizm veya tanrıtanımazlık, tanrıların varolmadığını kabul eden ve dinsel öğretiyi kabul etmeyen felsefi görüştür yanı buda bı inanc ama bak sımdı bıraz fen bılımlerıne ılgın varsa bu evrende kara delıkler var ve bu dunyadada bu karadelık tabıkı var ve dunyanın ortasında ve yavasdan kayboluyooo dunya ıcıne dogru cokuntu yapıyooo bu nedenle bu karadelık yer cekımını yaratıyo ama bunyan mılyarlarca yıl sonra bu yercekımı kanunu yok olcak yanı karadelık yok olcak ve dunyanın sonu olcak bı arastır mesele
her seyın bı acıklaması var ..................................
pentegram
Müdür
Müdür
pentegram

MesajKonu: Geri: Koç Burcu ve Özellikleri   Koç Burcu ve Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 25, 2007 8:08 pm

karadeliği kim yarattı ozaman hadi onada bişi buldun dielm mesele oda bulutlardan dielm meselaaaaaa peki bulutlarıı km yarattı hadii yağmur dedin peki yağmuru kim yarattı bu böle böle giderrr.. adı üstünde inanç meselesi ama özellikle fransada bi çok bilimadamı müslüman olmaya başladıı.. çünkü onlarda araştırıyolar araştırıyolar en sonunda bi yerde tıkanıyolar..

Koç Burcu ve Özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-